
Х-015. Хоругва православна з місцем для ікони. Заготовка для вишивки бісером або нитками
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Х-015
1 050 ₴
Показать оптовые ценыСхема нанесена на габардин, підклеєний флізеліном.
Вишиваються дві сторони.
Розмір однієї частини хоругви - 75*120 см. В комплект входять 2 шт. (передня і задня сторони).
Ікону до хоругви ви можете пришити самостійно.
Під замовлення можемо узор хоругви виконати в інших кольорах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 150 см |
| Длина | 150 см |
| Количество цветов бисера | 11-15 |
| Состав набора | Ткань с рисунком |
| Тематика вышивки | Иконы, религия |
| Тип | Заготовка для вышивки бисером |
| Тип изделия | Картина |
| Тип ткани | Габардин |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 75 см |
- Цена: 1 050 ₴


