
СД-307. Тигр. Схема для вышивки бисером новогодней игрушки
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: СД-307
40 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Схема нанесена на габардин, підклеєний флізеліном.
Схема для часткової вишивки.
Із такої заготовки можна пошити одну або дві іграшки, використавши для зворотної сторони додатково тканину або фетр.
Діаметр іграшки: 10 см.
Кількість кольорів бісеру: 19
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 10 мм |
| Длина | 20 см |
| Количество цветов бисера | 16-20 |
| Тематика вышивки | Новый год |
| Тип | Схема для вышивки бисером |
| Тип изделия | Игрушка/фигурка |
| Тип ткани | Габардин |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 15 см |
- Цена: 40 ₴


