
ШВЖ-72. Пошита жіноча блузка для вишивки бісером або нитками.
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ШВЖ-72
1 080 ₴
Показать оптовые ценыМодель: пошита заготовка для жіночої вишиванки.
Рукав: реглан, довгий рукав.
Оздоблення: мережка.
Ви можете вибрати тканину вишиванки: габардин або домоткане полотно.
Розмірна сітка: 42-54. Українські розміри, що дорівнюють півобхвату грудей.
В коментарях до замовлення вказуйте колір тканини:
габардин - білий, кольору льону, молочний, салатний, жовтий, голубий джинс;
домоткане полотно - білий, кольору льону;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Женская одежда |
| Состав набора | Ткань с рисунком |
| Длина | 80 см |
| Ширина | 75 см |
| Диаметр | 75 мм |
| Высота | 80 см |
| Цвет | Белый |
| Тип | Заготовка для вышивки бисером |
| Тип ткани | Габардин |
| Количество цветов бисера | 3 |
| Тематика вышивки | Орнамент |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір | 42 |
| Тканина | габардин |
- Цена: 1 080 ₴



