
СД-310. Новорічна іграшка Ангелочок. Заготовка для вишивки бісером
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: СД-310
40 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Схема для вишивки новорічної прикраси нанесена на тканину - габардин, підклеєний флізеліном. Непошита.
Із такої заготовки ви можете пошити одну або дві іграшки, використавши для зворотної сторони додатково тканину або фетр.
Діаметр іграшки: 12см.
Кількість кольорів бісеру: 10
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Высота | 10 см |
| Ширина | 10 см |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 10 мм |
| Длина | 10 см |
| Тип | Заготовка для вышивки бисером |
| Тип ткани | Габардин |
| Цвет | Белый |
| Тип изделия | Игрушка/фигурка |
| Тематика вышивки | Новый год |
| Количество цветов бисера | 10 |
- Цена: 40 ₴


