
Гірлянда на батарейках - світло, яке завжди з тобою
- В наличии
- Оптом и в розницу
85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Гірлянда на батарейках - світло, яке завжди з тобою!
Таку гірлянду можна використати у багатьох варіантах декору інтер'єру і не тільки на Новий рік. Це освітлення поличок, дитячого вігваму, ліжечка, світильники своїми руками...
Але така невеличка гірлянда дає достатньо світла, щоб займатись рукоділлям навіть коли немає світла! Вишиваєм всім ворогам назло!
Живлення від батарейок АА. Батарейки в комплект не входять.
Довжина 2м.
Кількість 20 Led.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Режим работы | Статический |
| Цвет свечения | Желтый |
| Количество режимов свечения | 1 |
| Цветовая гамма | Желтый |
| Количество ламп | 20 шт |
| Количество светодиодов | 20 шт |
| Форма лампочки | Капля |
| Упаковка | Пакет |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Комнатная гирлянда, Нить комнатная |
| Управление | Кнопки |
| Размеры | |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Диаметр | 5 мм |
- Цена: 85 ₴



