
Схема для вишивки бісером З Україною в серці. СКВ-203.
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: СКВ-203
110 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Вишита карта України, яку обіймає дівчина-українка у вінку з маків та соняшників. Україна переможе!
Художник О. Пойченко.
Нанесена на габардин, підклеєний флізеліном.
Символьна схема, чіткий друк.
Розмір готової роботи: 40*30см
Кількість кольорів: 21
Підберемо для Вас чеський бісер для вишивки, пропонуємо голки, нитки, п'яльця та органайзери для вишивки бісером.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 100 г |
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 40 см |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 40 см |
| Тип | Схема для вышивки бисером |
| Тип ткани | Габардин |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип изделия | Картина |
| Тематика вышивки | Украинский принт |
| Количество цветов бисера | 21-25 |
- Цена: 110 ₴


