Набір для вишивання атласними стрічками.
Малюнок і схема нанесені на тканину (габардин). У набір входить все необхідне для створення вашого особистого шедевра: тканина-габардин з надрукованою схемою, атласні стрічки 6 кольорів, голка для вишивки стрічками, докладна інструкція до кожного шву.
| Розміри | 32 × 32 cm |
|---|---|
| Матеріали |
габардин, атласні стрічки. |
| Кількість кольорів |
6 |
| Техніка вишивки |
Вишивка стрічками |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика вышивки | Украинский принт |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Диаметр | 30 см |
| Тип ткани | Габардин |
| Состав набора | Инструкция, Схема, Ткань с рисунком |
| Производитель | Марічка |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Набор для вышивания лентами |
- Цена: 380 ₴



