
Набір новорічних іграшок 7 шт Коричневі пряники | прикраси ялинкові
- В наличии
- Оптом и в розницу
200 ₴
Показать оптовые ценыНоворічні іграшки для прикрашання Вашого дому у наближенні новорічних свят. Нехай дух Різдва запанує і дарує Україні мир та спокій у Новому Році!
В набір входить 7 іграшок-пряників.
Місяць 12*8 см, серце 9*8 см, горішок 6*5 см, цукерочка 11*3 см, пряник 12*9 см.
Набір оформлений в подарункову коробку, чудовий подарунок для рідних і близьких!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Игрушки на елку |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 6 см |
| Длина | 6 см |
| Диаметр | 6 см |
| Цвет | Золотистый |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
| Вес изделия | 20 г |
| Толщина изделия | 2 мм |
| Глубина | 6 см |
| Высота | 6 см |
- Цена: 200 ₴



