
Набір новорічних куль Глітер 9 шт | прикраси ялинкові українські патріотичні | новорічні жовто-сині
- В наличии
- Оптом и в розницу
275 ₴
Показать оптовые ценыНоворічні кулі патріотичні для прикрашання Вашого дому у наближенні новорічних свят. Нехай дух Різдва запанує і дарує Україні мир та спокій у Новому Році!
В набір входить кулі:
Діаметр кулі - 10 см.-3 шт.,
Діаметр кулі - 8 см.- 2 шт.,
Діаметр кулі - 6 см.-4 шт.
Набір оформлений в подарункову коробку, чудовий подарунок для рідних і близьких!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Игрушки на елку |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 6 см |
| Длина | 6 см |
| Диаметр | 10 см |
| Цвет | Золотистый |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
| Вес изделия | 20 г |
| Толщина изделия | 10 мм |
| Глубина | 8 см |
| Высота | 6 см |
- Цена: 275 ₴




