
СЙІ-сс. Схема для вишивки бісером БС Солес Святий Йосиф з Ісусом (сіра)
- В наявності
- Код: СЙІ-сс
190 ₴
Тканина — щільний шовк сатинового плетіння. (Виробництво Німеччина).
Канва не провисає під вагою бісеру, краї оброблені оверлоком.
Схема для часткової вишивки, обличчя та руки не вишиваються.
Розмір схеми: 30,00*40,00 см.
Ви можете замовити підбір бісеру до цієї схеми. Кількість кольорів: 9. Вага бісеру: 180 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Схема для вишивки бісером |
| Тип виробу | Картина |
| Колір | Сріблястий |
| Тематика вишивки | Ікони, релігія |
| Кількість кольорів бісеру | 9 |
| Діаметр | 2 мм |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 40 см |
| Склад набору | Тканина з малюнком |
| Тип тканини | Шовк |
| Виробник | БС СОЛЕС |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 190 ₴


