
Очі для іграшки "живі" реалістичні овальні, розмір 13х17мм райдужні, зелені, очі дракона, очі змії
- В наличии
- Оптом и в розницу
20 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Ціна вказана за пару.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Глазки |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Пластик |
| Диаметр | 17 мм |
| Длина | 17 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Высота | 3 мм |
| Страна производитель | Тайвань |
- Цена: 20 ₴


