М'яка іграшка-браслет на руку Капібара
Цей яскравий та стильний аксесуар не лише доповнить образ, а й стане улюбленою іграшкою для вашої дитини! Браслет-іграшка "Капібара" вражає своїм чарівним дизайном і гарантовано підкорить серця малечі.
Завдяки привабливому вигляду, цей браслет додасть веселощів до будь-якої гри чи святкового заходу. Його можна носити на зап'ясті, створюючи унікальний стиль, або використовувати як м'яку іграшку для безтурботних забав.
Виготовлений з високоякісного плюшу, браслет-іграшка є м'яким, міцним і абсолютно безпечним для дитячих ігор. Це універсальний подарунок, який стане чудовим сюрпризом для доньки, сина, подруги чи будь-якої близької людини.
Подаруйте своїй дитині моменти радості та сміху з цією чудовою м'якою капібарою! Виберіть ідеальний подарунок, який запам'ятається надовго!
Розміри капібари:
Довжина - 20см.
Розмах лап - 22см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Страна производитель | Китай |
| Тип игрушки | Игрушка антистресс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Мех искусственный |
| Наполнитель | Синтепух |
| Цвет | Коричневый |
| Высота | 20 см |
| Ширина | 23 см |
| Длина | 20 см |
| Диаметр | 9 см |
| Вес | 90 г |
| Персонажи | Коала |
| Состояние | Новое |
- Цена: 320 ₴











