М'яка іграшка-брелок Капібара з рюкзаком - черепашкою
Цей яскравий та стильний аксесуар не лише доповнить образ, а й стане улюбленою іграшкою для вашої дитини! М'яка іграшка "Капібара" вражає своїм чарівним дизайном і гарантовано підкорить серця малечі.
Завдяки привабливому вигляду, ця іграшка додасть веселощів до будь-якої гри чи святкового заходу. А ще його можна підвісити у бідь-якому місці - на рюкзак чи сумку, в кімнаті чи авто.
Цікавим доповненням є рюкзачок у вигляді зеленої черепашки, який можна знімати і одягати.
Виготовлена з високоякісного плюшу, іграшка Капібара є м'якою та приємною на дотик.. Це універсальний подарунок, який стане чудовим сюрпризом для доньки, сина, подруги чи будь-якої близької людини.
Подаруйте своїй дитині моменти радості та сміху з цією чудовою м'якою капібарою! Виберіть ідеальний подарунок, який запам'ятається надовго!
Розмір капібари: 12см.
Розмір знімного рюкзачка-черепашки - 8см.
Висота підвіски-брелока - 6см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Страна производитель | Китай |
| Тип игрушки | Брелок |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Мех искусственный |
| Наполнитель | Синтепух |
| Цвет | Коричневый |
| Высота | 12 см |
| Ширина | 9 см |
| Длина | 18 см |
| Диаметр | 9 см |
| Вес | 90 г |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Персонажи | Черепашки-Ниндзя |
| Состояние | Новое |
- Цена: 190 ₴



