Гілка калини з дрібними червоними ягодами 16см для різдвяного та новорічного декору Вашого дому.
Висота загальна: 16 см,
Висота з ягідками: 9см
Діаметр ягідки: 0,5 см
Матеріал: пінопласт
Країна імпорту: Польща
Ціна вказана за 1шт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Искусственные ягоды |
| Назначение | Для декора |
| Материал | Пенопласт |
| Ширина | 9 см |
| Длина | 16 см |
| Диаметр | 1 см |
| Высота | 16 см |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Красный |
| Производитель | Purflux |
- Цена: 15 ₴



