
Б-036. Схема для вишивки бісером Великодній бант пастельний ніжний
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Б-036
125 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Схема нанесена на габардин. В комплект входить флізелін, яким підклеюють сам візерунок. Бант оброблений оверлоком кольоровою ниткою.
Розмір банта: 1,5м х12см.
Разом з цим бантом можна замовити схему для вишивки бісером великоднього рушника ХВВ-178.
Ця ніжна та елегантна схема для вишивки бісером дозволить вам створити прекрасний Великодній бант, який стане чудовою прикрасою для вашого дому або подарунком на свята. Завдяки пастельним кольорам та витонченому дизайну, цей рушник відобразить святковий настрій та атмосферу весняного оновлення.
Бант ідеально підходить для прикраси святкового кошика або створення подарунка.
Ця схема подарує вам не лише приємні хвилини творчості, але й чудовий результат, який стане чудовою традицією для святкування Великодня.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 12 см |
| Длина | 150 см |
| Количество цветов бисера | 11-15 |
| Состав набора | Ткань с рисунком |
| Тематика вышивки | Пасха |
| Тип | Заготовка для вышивки бисером |
| Тип изделия | Рушник |
| Тип ткани | Габардин |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 12 см |
- Цена: 125 ₴


