
Еко-сумка шопер щільна 100% бавовна 38х42см під вишивку бісером.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
270 ₴
Показати оптові ціниПошита еко-сумка шопер щільна 100% бавовна під вишивку бісером.
На лицевій стороні нанесена схема для вишивки бісером.
Розмір сумки: 38х42см. +-2см
Довжина ручок - 65 см, ручки пошиті з тієї ж тканини, що і сумка.
Одне відділення, без замка.
Тканина: бязь - 100% коттон, щільність 220г/м3.
Колір тканини - молочний.
По запиту - можемо комплектувати чеським бісером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Княгиня Ольга |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Молочний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Підкладка | Ні |
| Ергономічні ручки | Так |
| Довжина ручок | 32 мм |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Щільність | 220 г/м2 |
| Об`єм | 10 л |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Етнічний |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Матеріал | Бавовна |
| Основні атрибути | |
| Тематика вишивки | Тварини |
| Тип виробу | Сумочка |
- Ціна: 270 ₴



