
Мягкая игрушка-антистресс Голубь 3D обнимашка 40см
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Кап8
380 ₴
Показать оптовые ценыМ'яка іграшка-подушка Голуб реалістична антистрес.
Подушка-іграшка Голуб вражає своїм чарівним дизайном та фотографічною якістю, тому гарантовано підкорить серця малечі.
Оригінальна подушка у вигляді реалістичного голуба — чудове поєднання гумору, комфорту та стилю! Виготовлена з м’якого плюшу, приємного на дотик, з гіпоалергенним наповненням із холофайберу. Дарує усмішку та затишок у кожному домі!
Виготовлена з високоякісного плюшу-оксамиту.
Стійкий цифровий друк.
Наповнювач - гіпоалергенний холофайбер.
Тому подушка Голуб є дуже приємною на дотик, яскравою і абсолютно безпечною для дитячих ігор.
Розміри подушки: 40х20см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Страна производитель | Украина |
| Тип игрушки | Игрушка антистресс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Серый |
| Высота | 10 см |
| Ширина | 15 см |
| Длина | 40 см |
| Диаметр | 40 см |
| Вес | 150 г |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Персонажи | Динозавры |
| Состояние | Новое |
- Цена: 380 ₴











