
Мягкая подушка Котик розовый на сером фоне с цветочным орнаментом 30см
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Кап9
375 ₴
Показать оптовые ценыМ'яка подушка Котик рожевий на сірому фоні з квітковим орнаментом 30см
Подушка-іграшка Кошеня вражає своїм чарівним дизайном та фотографічною якістю, тому гарантовано підкорить серця малечі.
Виготовлена з високоякісного плюшу-оксамиту.
Стійкий цифровий друк.
Наповнювач - гіпоалергенний холофайбер.
Тому подушка Котик рожевий є дуже приємною на дотик, яскравою і абсолютно безпечною для дитячих ігор. Це універсальний подарунок, який стане чудовим сюрпризом для доньки, сина, подруги чи будь-якої близької людини.
Розміри подушки: 30х30см.
Висота - 15см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Страна производитель | Украина |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Коричневый |
| Основные | |
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Плюш |
| Высота | 10 см |
| Ширина | 30 |
| Длина | 30 см |
| Диаметр | 30 см |
| Вес | 300 |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Персонажи | Коала |
| Состояние | Новое |
- Цена: 375 ₴





