
Кріплення пластикові для новорічних іграшок золоті (10 шт.)
- В наличии
- Оптом и в розницу
14 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Кріплення пластикові для новорічних іграшок, ялинкових прикрас.
Колір - золото.
Ціна вказана за упаковку 10 шт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Игрушки на елку |
| Материал | Металл |
| Ширина | 1 см |
| Длина | 4 см |
| Диаметр | 1 см |
| Цвет | Золотистый |
| Дополнительные элементы декора | Елочные игрушки |
| Толщина изделия | 1 мм |
| Глубина | 1 см |
| Высота | 1 см |
- Цена: 14 ₴



