
Мягкая игрушка-подушка антистресс обнимашка Рыба Карп 3D 70см
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Кап6
650 ₴
Показать оптовые ценыМ'яка іграшка-подушка Риба Короп реалістична.
Подушка-іграшка Риба Короп вражає своїм чарівним дизайном та фотографічною якістю, тому гарантовано підкорить серця малечі.
Оригінальна подушка у вигляді реалістичної риби коропа — чудове поєднання гумору, комфорту та стилю! Виготовлена з м’якого плюшу, приємного на дотик, з гіпоалергенним наповненням із холофайберу. Ідеально підходить для відпочинку, як декор або незвичайний подарунок для рибалки чи любителя нестандартних речей. Дарує усмішку та затишок у кожному домі!
Виготовлена з високоякісного плюшу-оксамиту.
Стійкий цифровий друк.
Наповнювач - гіпоалергенний холофайбер.
Тому подушка Риба Короп є дуже приємною на дотик, яскравою і абсолютно безпечною для дитячих ігор.
Розміри подушки: 70х30см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Страна производитель | Украина |
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Золотистый |
| Высота | 10 см |
| Ширина | 15 см |
| Длина | 40 см |
| Диаметр | 40 см |
| Вес | 150 г |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Персонажи | В поисках Дори |
| Состояние | Новое |
- Цена: 650 ₴











