
Еко-сумка шопер щільна 100% бавовна 38х42см під вишивку бісером чорна з малюнком ніжні троянди
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: С-51
290 ₴
Показати оптові ціниПошита еко-сумка шопер чорна, щільна 100% бавовна, під вишивку бісером.
На лицевій стороні нанесена схема для вишивки бісером.
Розмір сумки: 38х42см. +-2см
Довжина ручок - 65 см, ручки пошиті з тієї ж тканини, що і сумка.
Одне відділення, без замка, без підкладки.
Тканина: бязь - 100% коттон, щільність 220г/м3.
Колір тканини - чорний.
По запиту - можемо комплектувати чеським бісером.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип виробу | Сумочка |
| Колір | Чорний |
| Тематика вишивки | Тварини |
| Кількість кольорів бісеру | 10 |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 42 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Виробник | Княгиня Ольга |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип застежки | Без застежки |
| Об'єм | 10 л |
| Глибина | 20 мм |
| Візерунки і принти | Тварини принти |
| Кількість відділів | 1 |
| Ергономічні ручки | Да |
| Щільність | 220 г/м2 |
| Тип | Сумка для купівлі |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Підкладка | Немає |
| Довжина ручки | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Етнічний |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Матеріал | Бавовна |
- Ціна: 290 ₴


