
СКВ-206. Молитва за Україну. Схема для вишивки бісером повна зашивка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: СКВ-206
110 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Молитва за Україну - ніжна схема для вишивки.
Нанесена на габардин, підклеєний флізеліном.
Символьна схема, чіткий друк, повна зашивка.
Розмір готової роботи: 40*25см
Підберемо для Вас чеський бісер для вишивки, пропонуємо голки, нитки, п'яльця та органайзери для вишивки бісером.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Схема для вышивки бисером |
| Тип изделия | Картина |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика вышивки | Украинский принт |
| Количество цветов бисера | Более 25 |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
| Высота | 40 см |
| Тип ткани | Габардин |
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 100 г |
- Цена: 110 ₴


