
М130. Тасьма біла з помпонами 0.5 см.
- В наличии
- Код: М130
10 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Тасьма біла з помпонами 0.5 см.
Ціна вказана за 1 метр.
Використовується для виготовлення сувенірної продукції, а також для оздоблення одягу.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Тип | Кружева |
| Применение | Рукоделие |
| Материал | Полиэстер |
| Тематика декора, рисунка | Орнамент |
| Отделка и украшения | Кружева, Вышивка |
| Цвет | Бордовый |
| Светоотражающая | Нет |
| Форма | Круглая |
| Размеры | |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Диаметр | 15 мм |
| Длина в катушке | 1 м |
- Цена: 10 ₴/м


