Вишиванка чоловіча з довгим рукавом. 100% бавовна
Машинна вишивка.
В Україні вишиванка здавна була не тільки предметом гардеробу, а й оберегом. Красива і якісна вишита сорочка завжди допоможе Вам виглядати яскраво як у будні, так і в свято!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Рубашка |
| Размер мужской одежды | 42 |
| Обхват груди | 84 см |
| Обхват талии | 84 см |
| Обхват бедер | 84 см |
| Цвет | Белый |
| Сезон | Всесезонный |
| Тип ткани | Хлопок |
| Состав | бавовна |
| Отделка и украшения | Вышивка |
| Вышивка | Машинная |
| Состояние | Новое |
| Длина рукава | Длинный |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір | 42 |
| Колір тканини: | білий |
- Цена: 2 300 ₴






