Тканина - "королівський" атлас.
Розмір рушника: 56х30см.
Щороку навесні з неймовірним відчуттям свята ми чекаємо наближення Великодня. І готуємо не тільки смакоту в пасхальний кошик, але, по стародавній традиції, кожна господиня хоче накрити кошик найкрасивішим Великоднім рушником. Та таким, щоб сусіди позаздрили! Пропонуємо Вам саме такі - яскраві вишиті рушники до Великодня. Дорога атласна тканина, якісна машинна вишивка та обрамлення красивою мережкою зроблять Ваш рушник неповторним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Княгиня Ольга |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Салфетка пасхальная |
| Длина | 56 см |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Материал | Атлас |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Тканина: | королівський атлас |
| Колір тканини: | білий |
- Цена: 750 ₴



