
Подушка для голок (голочниця) магнітна 10см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
100 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Гольниця |
| Колір | Блакитний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Для ручного користування |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Діаметр | 100 мм |
- Ціна: 100 ₴



