
Органайзер для бісеру ромашка маленька 7 осередків
- В наявності
- Оптом і в роздріб
30 ₴
Показати оптові ціниОрганайзер на 7 клітинок.
Діаметр органайзера: 7см.
Висота органайзера: 1,5см.
Розмір одного осередку: 2.5 х 3.5см.
Органайзер незамінний при роботі з бісером.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Органайзер/бокс |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 2 мм |
| Призначення | Для бісеру/намистин |
| Кількість відсіків | 7 |
- Ціна: 30 ₴


