
Екосумка (шопер) для вишивання бісером або нитками льон чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: С-010
700 ₴
Показати оптові ціниЗручна містка сумка-шопер — заготівка для вишивання бісером або нитками.
Довгі ручки та підкладка.
Схема для вишивання надрукована на лицьовій стороні сумки, зворотна сторона — однотонна.
Тканина: льон (100%).
Колір: чорний.
Розмір сумки: 50х36см.
Довжина ручок: 65см.
На ваше замовлення можемо підібрати чеський бісер або муліне ДМС для вишивання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Княгиня Ольга |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 36 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Льон |
| Вага | 200 г |
| Тип | Заготівля для вишивки бісером |
| Тип виробу | Сумочка |
| Тематика вишивки | Квіти |
| Кількість кольорів бісеру | 16-20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Етнічний |
- Ціна: 700 ₴


