
Гілка ялини лита засніжена пухнаста 20см (3 гілочки) для новорічного декору
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Пухнаста засніжена гілка ялини лита зелена 20см для різдвяного та новорічного декору Вашого дому.
Розмір - 20см.
Ціна вказана за 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Фігурки, новорічні іграшки |
| Призначення | Для декору |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Діаметр | 10 см |
| Висота | 20 см |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 15 ₴


