
Гірлянда нитка світлодіодна GarlandoPro 100LED 6м 8 режимов гірлянда новорічна
- Немає в наявності
- Код: W100LEDML
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | Мультиколор |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Колірна гамма | RGB |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 100 шт. |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Форма лампочки | Класична |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Нитка кімнатна |
| Управління | Кнопки |
| Розміри | |
| Довжина | 6000 мм |
| Ширина | 6000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 8 |
| Термін експлуатації | 20000 |
- Ціна: 99 ₴










