
АМ-070. Набір для вишивки бісером Абрис Арт Lexus.
- Готово до відправки
- Код: АМ-070
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість кольорів бісеру | 16-20 |
| Склад набору | Інструкція, Бісер, Схема, Тканина з малюнком |
| Тематика вишивки | Ангели, феї |
| Тип | Набір для вишивання бісером |
| Тип виробу | Картина |
| Тип тканини | Полотно |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 65 ₴


