
ХВГ-004 (габардин). Схема для вишивки бісером Великодній рушничок.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ХВГ-004
80 ₴
Показати оптові ціниСхема нанесена на габардин, ущільнений флізеліном.
Схема для часткової вишивки, фон і не вишивається.
Розмір готової роботи: 27х37см.
Кількість кольорів бісера: 9.
Кількість вишитих бісерін: 10597 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Княгиня Ольга |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 40 см |
| Кількість кольорів бісеру | 11-15 |
| Склад набору | Тканина з малюнком |
| Тематика вишивки | Великдень |
| Тип | Заготівля для вишивки бісером |
| Тип виробу | Рушник |
| Тип тканини | Габардин |
| Колір | Білий |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 80 ₴


